гелікоптер за 8 хв пролетів 80км 800м. Який шлях він пролетить за 2хв якщо його швидкість збільшиця

на 3км 10м за хвилину

Ответы на вопрос

Отвечает Дидычина Ира.

Ответ:

23220

Пошаговое объяснение:

80км800м=80800м

s=v/t

v_1=s_1/t_1=80800/8=10100м/хв-швидкість першого шляху

3км10м=3010м

v_2=10100+3010=13110м/хв-швидкість другого шляху

s_2=13110*2=23220