Накреслити відрізок на 20мм коротший від поданоого. Перший відрізок на 9 клітинок.


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Анна.

Дві клітинки в зошиті - це 1см. Отже 1 клітинка зошита - 5мм.

  1. 5 х 9 = 45 (мм) - перший відрізок
  2. 45 - 20 = 25 (мм) - другий відрізок

Відповідь: довжина першого відрізка 45мм (9 клітинок) , а другого - 25мм (5 клітинок)