у садочку 32 дерева з них 5/8 плодові скільки плодових дерев у садочку дайте ответ пожалуйста я дам

65 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Райский Фока.

Пошаговое объяснение:

32 * 5/8 = 4 * 5/1 = 20/1 = 20 (деревьев) - плодовых в саду

Отвечает Ахметов Мирас.

Ответ:

У садочку 20 плодових дерев

Пошаговое объяснение:

1) 32:8=4(дерев) - 1/8 садочка

2) 4*5=20(дерев) - плодові

Перевірка

Всього 32 дерев, ми знаємо кількістьт плодових, одже знаходимо кількість НЕ плодових

8-5=3

4*3=12 - НЕ плодові

20+12=32 - Усі дерева

32=32

Все вірно!

Перевірку не пиши