Спростіть вираз і обчисліть його значення: a) 13р + 37р, якщо р = 14; b) 72b − 43b, якщо b = 54. пж

помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Валецкий Евгений.

Ответ:  а) 13р + 37р =( 13+37) р = 50р;  

50*14 =700

б) 72б - 43б = (72-43)б = 29б;

29 * 54 = 1566

Пошаговое объяснение: