Автомобіль рухається зі швидкістю 60 км/год. Для того, щоб доїхати до місця призначення, йому треба

6 год. За який час він подолає таку ж відстань, якщо він буде рухатись зі швидкістю 120 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Качевский Алексей.

Ответ:

60•6=120x; x=360:120; x=3(часа)

Отвечает Черняк Максим.

Пошаговое объяснение:

60 км/ч = 6 часов

120 км/ч = х часов

60/120 = х/6

1/2 = х/6

2 * х = 1 * 6

2х = 6

х = 6 : 2

х = 3

3 часа

Обратная пропорциональность