Теплохід проплив відстань 120 км за 2,4 год. Скільки кілометрiв подолає теплохід за 4,2 км?​


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Дильназ.

Ответ: 210 км

Пошаговое объяснение: Теплохід за годину пропливає 50 км. Тобто за 4,2 години він подолає 210 кілометрів

Отвечает Шумакова Ирина.

Ответ:

210 км

Пошаговое объяснение:

120 км = 2,4 часа

х км = 4,2 часа

120/х = 2,4/4,2

2,4 * х = 4,2 * 120

2,4х = 504

х = 504 : 2,4

х = 210

210 км проплывет теплоход за 4,2 часа

Прямая пропорциональность