власна швидкісьть катера 27 км/год а швидкісьтт течії річки 2км/ год знайди швидкісьть човна проти

течії пжжпжпжпжппжжпжпжппжпжжпжпжпжп​

Ответы на вопрос

Отвечает Юзыхович Егор.

Ответ:

25 км/год

Пошаговое объяснение:

27-2=25 (км/год)

Відповідь:швидкість човна проти течії 25 км/год.

Отвечает Куликова Лера.

Відповідь:27-2=25км/год проти течії

Покрокове пояснення: