Play .. Придбали 6 зошитів за ціною 8 грн і 2 ручки за ціною 10 грн. На скільки 1 бал менше

заплатили за ручки, ніж за зошити??????яке роз’яснення

Ответы на вопрос

Отвечает Конин Илья.

Ответ:

1) 6*8=48(грн)- заплатити за зошити

2) 2*10=20(грн)- заплатили за ручки

3)48-20=28(грн)

відповідь: за ручки заплатили на 28 гривень менше

Отвечает Твердохлеб Таня.

1) 6*8= 48 грн це зошит

2) 2*10=20 грн це ручка

3) 48-20= 28 грн

Відповідь: на 28 грн більше заплатили за зошит