4. На скільки квадрат суми чисел 7 і 9 більший за суму їх квадратів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Красников Саша.

(7 + 9)^{2}  = 16^{2} = 256\\7^{2} + 9^{2} = 49 + 81 = 130\\256 - 130 = 126

Отвечает Котик Юлия.

Ответ: на 126

Пошаговое объяснение:

квадрат суми чисел 7 і 9 =

(7+9)^2=16^2=256

суму їх квадратів=

7^2+9^2=49+81=130

квадрат суми чисел 7 і 9 більший за суму їх квадратів на

256-130=126