У першу годину турист подолав 45% усього шляху , після чого йому залишилося ще пройти 7,7 ким . Яка

довжина всього шляху? РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ СРОЧНО !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистрова Дарья.

Ответ:

вот;)

Пошаговое объяснение:

7,7 км - 55%

х - 100%

х = 7,7*100/55 = 770/55=14 км - весь шлях;