У першу годину автомобіль проїхав 15% від усього шляху, після чого йому залишилося проїхати 408 км.

Яка довжина всього шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимовских Семён.

100% - 15% = 85% - осталось проехать

Пропорция: 408 км - 85%

                      х км - 100%

х = 408 · 100 : 85 = 480 (км) - длина всего пути.

2 способ.

1) 100% - 15% = 85% - часть пути, равная 408 км;

2) 408 : 85 = 4,8 (км) - 1% пути;

3) 4,8 · 100 = 480 (км) - весь путь 100%.

Вiдповiдь: 480 км.