Виконайте множення 7/15×25/49 А 7/21 Б 5/3 В 5/7 Г 5/21 це контрольна робота там треба і

обрахунки і скорочення ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрелков Дмитрий.
7/15*25/49=7*25/15*49=175/735=5/21

Відповідь Г

З тебе «краща відповідь»!
Отвечает Процишин Іван.

Відповідь:

Покрокове пояснення: