У 6 – А класі навчається 2/5 шестикласників, у 6 – Б класі - 13/27 остачі, а в 6 – В класі – решта

28 учнів. Скільки всього шестикласників навчаються в школі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Астров Максим.

Ответ:

Щоб вирішити це завдання, введемо умовну змінну "Х", через яку позначимо кількість шестикласників, які навчаються у школі.

Першим дією визначимо яку частину становлять учні 6В класу від загальної кількості учнів шостих класів.

В результаті отримуємо 1-2/5 - (3 х 13/5 х 27) = 14/45.

Тоді, на підставі даних завдання, складемо таку пропорцію: 14/45 так ставляться до 28 учнів, як 1 відноситься до Х учнів.

Потім, виходячи з даної пропорції, складемо таке рівняння: Х х 14/45 = 1 х 28.

Вирішуючи це рівняння, отримуємо Х, що дорівнює 90 учням.

Відповідь: у школі 90 учнів шостих класів.