Розвязать уравнение Х÷3/7=5целых2/5


Ответы на вопрос

Отвечает Садовская Татьяна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:


Отвечает Сафонов Сергей.

Відповідь:

x = 81/35

Покрокове пояснення:

x : 3/7= 5 2/5

7/3 x = 27/5

x =  27/5 : 7/3 = 27/5 * 3/7

x = 81/35

підставляємо

81/35 : 3/7 =81/35  * 7/3  = 27/5 * 1/1 = 27/5 = 5 2/5

знаменник лівої дробі та правої дроби числівник скоротили на 7

числівник лівої дроби та знаменник правої дроби скоротили на 3
звідси і отримали 1/1