Допоможіть будь ласка 6/7*х=1 даю 15 балів пжпжпжпжпжпжпжпжпжпжпюпюпю​


Ответы на вопрос

Отвечает Мыхалчыч Витя.

Відповідь:

\frac{6}{7}x=1; x=\frac{7}{6}; x=1\frac{1}{6}\\\\\\\frac{6}{7x}=1; x=\frac{6}{7};aбо перше або друге, не можу до кінця умову зрозуміти

Покрокове пояснення:

Отвечает Капралов Вячеслав.

Ответ:

вот ответ

Пошаговое объяснение: