знаходження відстані s від Буратіно до школи че йди за цією формулою с, якщо t = 8 в'яжи рiвняння:

а) 14x + 3x - 2x = 120; б) 25х = 900; B) 1275 - (232 + x) = 375; - г) 3(4х – 8) = 120 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Сергій.

Ответ:

1)14х+3х-2х=15х

120=15х

х=120:15=8

2)х=900:25=36

3)1275-375=900

х=900-232=668