Катер спочатку ішов за течією річки 3 години а потім озером дві години а потім проти течії 4 години

і пройшов за весь цей час 186 км знайдіть власну швидкість катера якщо швидкість течії річки дорівнює 3 км год .

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Оксана.

Ответ:

шв катера 21 км/год

Пошаговое объяснение:

нехай швидкість катера -х

складаємо рівняння

(х+3)×3+2×х+(х-3)×4=186

3х+9+2х+4х-12=186

9х-3=186

9х=186+3

9х=189

х=189÷9

х=21 км/год - власна шв катера