15 Скільки золотих монет має капітан Флінт, якщо їх третина на 60 монет більша, ніж чверть від

половини золотих монет, які має Біллі Бонс, а Біллі Бонс має 256 монет? Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Филонович Аня.

Ответ: 276

Пошаговое объяснение:

Пусть монет у Флинта х

1/4  от половины 256 это 1/4*1/2*256 = 32

=> 1/3x-32 =60

1/3x =92

x=92:1/3

x=276