Виразіть у кубічних міліметрах та поєднайте. A 2 ДМ³ 15 СМ3 Б 2 ДМ3 15 ММ3 В 2 СМ3 15 мм3


Ответы на вопрос

Отвечает Ивашин Серёжа.

А) 2дм³+15см³=2000000мм³+15000мм³=2015000мм³

Б) 2дм³+15мм³=2000000мм³+15мм³=2000015мм³
В) 2см³+15мм³=2000мм³+15мм³=2015мм³