Один із кутів трикутника у два рази більший за другий.Знайди кути трикутника якщо третій кут

дорівнює 75

Ответы на вопрос

Отвечает Колин Юра.

Пошаговое объяснение:

Перший кут - 2х

другий кут - х

третій кут 75 градусів

сума кутів трикутника = 180

тобто: 2х+х + 75=180

3х + 75= 180

3х= 180- 75

3х=105

х= 105:3

х=35

Перший кут який 2х = 70

другий кут який х = 35