Данилко мав 60 грн. 1/3 частину грошей він витратив на придбання зошита. скільки грошей залишилось

в данилка

Ответы на вопрос

Отвечает Кощенко Вікуся.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

1/3 = 20 грн

60-20=40

Вдачі!

Отвечает Забродина Настя.

Ответ:

1) 60 * 1 / 3 = 20 (грн.)

2) 60 - 20 = 40 (грн.)

Пошаговое объяснение:

Все є на верху