Дано точки A(4; 5), B(6; 5), C(- 6; 1), M(- 8; 6) Знайдіть скалярний добуток векторів

overleftrightarrow AB i vec CM .​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаманаев Павел.

Відповідь:

Знайдемо координати векторів AB i CM.

___

AB={B_{x}-A_{x} ;  B_{y} -A_{y}}= {6-4; 5-5} = {2;0}

___

CM = {M_{x}-C_{x} ;  M_{y} -C_{y}}= {8-(-6): 6-1}={14; 5}

Знаходимо скалярний добуток:

__    ___

АB * CM  = A_{x}*C_{x} + B_{y}*}M_{y} = 2*14+0*5=28+0=28