Помогите розвязать ривняння очень срочно2/5 х + 1ц.1/4 = 2ц. 5/8​


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Саша.

Відповідь:

х=55/16

Покрокове пояснення:

Переносем все на одну сторону і все в дроби

2/5x + 5/4 - 21/8=0

знаходим знаменник для  дробів, це 40, множимо чисельники,

2/5х +50/40 -105/40=0

обчислюємо, 2/5х -55/40=0

2/5х - 11/8=0, множимо рівняння на 40, щоб були цілі числа,

16х-55=0

16х=55

х=55/16

ПОСТАВ ПЖ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ