У класі 24 учні з яких 3/8 становлять хлопці.Скільки дівчат у класі​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

15 девочек

Пошаговое объяснение:

  1. 24×⅜=9 мальчиков
  2. 24-9=15 девочек
  3. Ответ: 15 девочек
Отвечает Алексашина Софья.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

24•3/8=24/1•3/8 скарачиваем 24 и 8 =3/1•3/1=9/1=9 Відповідь: 9 учнів у класі