Довжина прямокутника дорівнює 36 см. А його ширина становить 4/6 від довжини. Знайти периметр

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Полина.

Ответ: 24 cм

Пошаговое объяснение: тому що 4/6 від 36 це 36:6=6*4=24см