498. Оқушы сабаққа 2/2/3 сағ дайындалды. Осы уақыттың 1/1/3 сағ да ол математикадан үй тапсырмасын

орындады, бұдан 7/12 сағ қа кем уақытын тарих кітабын оқуға жұмсады қалған уақытында әдебиет сабағына дайындалды. Оқушы әдебиет сабағына дайындалуға қанша уақыт жұмсалды? Жауабын жазыңыздаршы өтініш!!!
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Арина.

Ответ:

1) 2 2/3-1 1/3=1 1/3(ч)

2) 1 1/3=1 4/12-7/112=9/12=3/4(ч)

Пошаговое объяснение: