Допоможіть,будь ласка. Маляр пофарбував 4 столи за 164 хв, а учень один такий стіл-за 60 хв. На

скільки хвилин більше потрібно учневі, ніж майстру, щоб пофарбувати 10 таких столів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Юля.

Ответ:

на 190 минут больше понадобится ученику.

Пошаговое объяснение:

164:4= 41 минута понадобится маляру чтобы закрасить 1 стол.

41*10=410 минут будет красит маляр 10 столов.

60*10=600 минут понадобится ученику чтобы покрасить 10 столов

600-410=190 - на 190 минут больше понадобится ученику.