Спростити вираз - 2(3.5y - 2, 5) + 4, 5y - i знайти його значення, якщо y = 4/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Безлепкин Николай.

Відповідь:

3

Покрокове пояснення:

2(3,5y-2,5)+4,5y=7у-5+4,5у=2,5у-5

якщо у=4/5, то 2,5у-5=2,5*4/5-5=3