У квітковому магазині за вихідні продали 234 штук троянд, ромашок,тюльпанів і лілей. Скільки

продали тюльпанів, якщо троянд продали 81 штук, ромашок продали у 3 рази менше, а тюльпанів і лілей порівна.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алисейко Полина.

Відповідь:63 тюльпана.

Покрокове пояснення:1)234-(27+81)=234-108=126(шт)-ромашок і лілей;

2)126:2=63(шт)-тюльпанів або лілей тому що їх продали порівну;

Отвечает Панченко Маша.

Ответ:81 троянд

27 ромашок

тюльпанов і лілій 63