Галинка купила 5 тістечок по 7 грн і кілька кексів по 4 грн . за всю покупку дівчинка заплатила 51​


Ответы на вопрос

Отвечает Швец Марина.

Ответ:

Если нужно найти сколько кексов купили то тогда вот:

1) 5×7=35грн - за скільки купила галинка тістечок

2) 51-35=16грн - скільки всього витратили на кексів

3) 16÷4=4 - скільки тістечок купили