Одна зі сторін прямокутника завдовжки 26 см, а інша - на 6 см довша. Знайдіть периметр

прямокутника. помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушев Константин.

Ответ:

32+26+32+26=116 см

Пошаговое объяснение:

26+6=32 см-це довжина другої сторони.щоб знайти периметр потрібно всі сторони додати або сума двох сторін помножена на 2

Отвечает Насертдинов Артур.

Ответ:

P=(26+26+6)•2=120см²