Допоможіть будь ласка самостійна робота даю 25 балів Ціна сувеніру підвищилася з 240грн до

300грн. На скільки відсотків піднялася ціна сувеніру

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.

Ответ:

На 25%

Пошаговое объяснение:

240 грн = 100%

300 грн = х %

240/300 = 100/х

240 * х = 300 * 100

240х = 30000

х = 30000 : 240

х = 125

125% - 100% = 25% - поднялась цена