1. Винесіть за дужки спільний множник: а) 5а + 5; г) 2х – 4у + 8z; е) 3х^2 + 9х. 3. Знайдіть

значення многочлена: б) m^2 + mn, якщо m = 2,8; n = 7,2. 5. Розкладіть на множники: б) a(s – t) + b(t – s); в) (m – 4)^2 – 5(m – 4). пж очень надо срочно, всьо полностя разписать даю 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Жданов Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1

а) 5а + 5 = 5(а + 1)

г) 2х - 4у + 8z = 2(x - 2y + 4z)

е) 3х² + 9 = 3(х² + 3)

3

m = 2,8; n = 7,2

m² + mn = 2,8² + 2,8 * 7,2 = 7,84 + 20,16 = 28

5

б)

a(s - t) + b(t - s) = a(s - t) + b(-s + t) =

a(s - t) - b(s - t) = (s - t)*(a - b)

в)

(m - 4)² - 5(m - 4) = (m - 4) * (m - 4 - 5) =

(m - 4)*(m - 9)