У сувої 60м полотна. Першому покупцеві продали 18м полотна а другому 15м. Скільки полотна

залишилося у сувої

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Карина.

Ответ:

1)18+15=33(м)

2)60-33=27( полотен)

Відповідь: залишилось 27 полотен

Отвечает Сенють Настя.

Відповідь:

1) 18+15=33(С.)- продали покупцям;

2) 60-33=27(с.)

відповідь: залишилося 27 метрів полотна сувої.

Покрокове пояснення: