два прямокутники мають однакову площу. довжина першого прямокутника дорівнює 3,6м, а ширина -2,4м.

яка ширина другого прямокутника,якщо його довжина 4,8м?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Дашка.

Відповідь:

1,8 м

Покрокове пояснення:

х - ширина другого прямокутника

3,6 м * 2,4 м = 4,8 * х м

3,6*2,4=8,64

х =8,64/4,8

х = 1,8