Швидко пж не має часу⏰ перевірте щоб відповідь була правильна! Чи є істинною пропорції

5,4:3,4=8,1:5,1

Ответы на вопрос

Отвечает Герцог Елизавета.

Ответ:

5,4/3,4 = 8,1/5,1

3,4 × 8,1 = 5,4 × 5,1

27,54 = 27,54

Так как это равенство правильно, следовательно, и пропорция тоже правильная