У сувои було 28м тканини. Пошили двi пiдковдри, витративши на кожну по 8 м тканини. Скiльки метрiв

тканини залишилося в сувои?

Ответы на вопрос

Отвечает Хайриева Радмила.

1)2*8=16(м)-витратили
2)28-16=12(м)-залишилося

Отвечает Жайлаубаев Ахмет.

1)2*8=16 (м)-витратили для пошиття двох підковдр. 2)28-16=12 (м)-тканини залишилося у сувої. Відповідь:12 м тканини залишилося у сувої.