вiдрiзок завдовжки 54 см подiлили на частини пропорцiйно числам 2,3,4. Знайдiть довжину кожноï

частини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2+3+4=9 коэффициент пропорциональности
54:9 = 6  
2*6 = 12 - первый
3*6= 18 - второй
4*6 = 24 - третий