Вiдрiзок завдовжки 24 см поділили на три частини так, що довжина першої часась удвічі більшою за

довжину другої, але на 4 см меншою вiд довжини третьої. Знайдіть довжину найкоротшої частини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мудрых Полина.

Позначимо довжину другої частини як х. Тоді перша частина має довжину 2х, а третя частина має довжину (2х + 4).

За умовою задачі, сума довжин усіх трьох частин повинна дорівнювати 24 см:

2х + х + (2х + 4) = 24.

Складаємо рівняння:

5х + 4 = 24,

5х = 24 - 4,

5х = 20,

х = 4.

Таким чином, довжина другої частини дорівнює 4 см, а найкоротша частина це друга частина, тобто 4 см.