Обчисли значення виразу а) 4 8/11-1 9/11 Б)13 3/7-5 6/7 в) 7 5/13-2 8/13 г) 5 7/19- 4 16/19 будь

ласка допоможіть даю 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.

Пошаговое объяснение:

а) 4 8/11 - 1 9/11 = 3 19/11 - 1 9/11 = 3 10/11

б) 13 3/7 - 5 6/7 = 12 10/7 - 5 6/7 = 7 4/7

в) 7 5/13 - 2 8/13 = 6 18/13 - 2 8/13 = 4 10/13

г) 5 7/19 - 4 16/19 = 4 26/19 - 4 16/19 = 10/19