Побудуй прямокутник із сторонами 2 см і 4 см. Обчисли площу отриманого прямокутника, відповідь

запиши у міліметрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Александра.

4*2*=8 см площа, за формулой

Отвечает Тыменюк Мария.

Ответ:

80мм

Пошаговое объяснение:

2*4=8(см)

8см=80мм