11. Тиісті жерге арифмети ларды кой. 80207=9 50304 = 19 2056=94 12030 1806 C 5080​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Максим.

Ответ:

Жауабы: 8 ∙ 0 + 2 + 0 + 7 = 9 (5 + 0) ∙ 3 + 0 + 4 = 19 (2 + 0) ∙ (0 + 50) - 6 = 94 (12 + 0) : (3 - 0) - 4 = 0 (18 + 0) : (6 + 0) ∙ 2 = 6 (5 + 0) ∙ (8 + 0) ∙ 4 = 160 (2 + 0) ∙ (9 + 0) : 3 = 6 (14 + 0) : 7 + 0 + 2 = 4 300 : 30 ∙ 7 = 70 Түсіндірме: Бірінші жақшалардың ішіндегі амалдарды орындаймыз. Одан соң сол жақтан бастап көбейту және бөлу амалдарын орындаймыз, содан кейін барып қосу және азайту амалдарын орындаймыз. #SPJ1

Пошаговое объяснение: