Ділення звичайних дробів 1. Виконайте ділення: 1) 12/35 / (2/5) 2) 8 3/4 / (2 1/3) 3) 15/17 / 5

Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12/35 / (2/5) = 12/35 * 5/2 = 6/7

2) 8 3/4 / (2 1/3) = 35/4 : 7/3 = 35/4 * 3/7 = 15/4 = 3 3/4

3) 15/17 / 5 = 15/17 * 1/5 = 3/17