5. На відрізку АМ, довжина якого 30 см, позначено точки В і С так, що 7 см, СМ = 13 см. Знайди дов-

жину відрізка ВС. пж

Ответы на вопрос

Отвечает Искендерова Эмилия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

ВС=АМ-(АВ+СМ)=30-(7+13)=30-20=10(см)