СРОЧНООО!!!! діагональ осьового перерізу циліндра дорівню 10 см а висота циліндра - 8см знайдіть

радіус основи циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Нигматулин Николай.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Згідно т. Пифагора знайдемо діаметр циліндра:

D = √(d²- h²) = √(10² - 8²) =√100 - 64 = √36 =  6 (см)

Звідси радіус циліндра:

R = D : 2 = 6 : 2 = 3 (см)