Точка S віділена від усіх сторін квадрата на 25 см. Занйдіть сторону квадара якщо відстань від

точки S до площини квадрата дорівнює 7 см. ПАЖАЛУСТА ДОПОМОЖІТЬ???

Ответы на вопрос

Отвечает Танасиенко Александр.

Ответ:

квадратАВСД, АВ=ВС=СД=АД=10, О-центр квадрата-перетин діагоналей,  SО-висота (відстань від точки до площини квадрата), проводимо перпендикуляр ОН на СД,  SН=13 (відстань до сторони квадрату), трикутник  SОН прямокутний, ОН=1/2АД=102/2=5,  SО=корінь( SН в квадраті-ОН в квадраті)=корінь(169-25)=12

Пошаговое объяснение: