Першого дня на хлібозаводі випекли 800 т хліба, другого дня - удвічі більше, ніж першого, а

третього - на 534 т більше, ніж другого. Скільки тонн хліба випік хлібозавод третього дня? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коломеец Елизавета.

Ответ:

2134

Пошаговое объяснение:

1) 800*2=1600тонн - 2-го дня

2)1600+534=2134тонны - 3-го дня

Отвечает Кошара Артём.

Ответ:

2134т ххліба

Пошаговое объяснение:

1 дія-знаходимо 2 день:800т*=1600

2 дія-знаходимо 3 день:1600т+534т=2134т