Книга коштувала 150 грн.Якою стала ціна книги після двох послідовних підвищень: спочатку - на 15% ,

а потім на 10 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Тимофей.

150=100%

15=?%

10=?%

  1. 15÷100×150=22,5(грн)
  2. 10÷100×150=15(грн)
  3. 150+22,5+15=187,5(грн)

Відповідь:187,5 грн.