Обчисліть радіус круга довжина якого дорівнює 18,84 сантиметрів пожалуйста помогите решить.


Ответы на вопрос

Отвечает Почётова Саша.

Ответ: 3 см

Пошаговое объяснение: Якщо мається на увазі радіус кола та довжина кола, то: С=2пr; r=C/2п; r=18,84/2*3,14=3 см.