А) З одного вокзалу в протилежних напрямках одночасно вирушили два поїзди. Перший поїзд рухався зі

швидкістю 54 км/год. що становить6/7(дроб) швидкості другога. Яка iд- стань буде мiж ними через 6,8 год після початку руху? срочнооооо дач 40б​

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

Ответ:

S = 555,6 км

Пошаговое объяснение:

v1 = 72,8км/ год

v2 = ?, 6,7км/год меньше _\

t = 4 год.

S= ? км

72,8-6,7= 66,1км/год

72,8+66,1= 138,9 км/год

138,9×4 = 555,6 км

Пошаговое объяснение:

типо этого просто цифры другие прдставляешь

Отвечает Виноградов Павел.

Ответ:

795,6

Пошаговое объяснение: